bdom1

wersja polskaenglish versiondutch versiongerman version

home o nas oferta menu rezerwacje galeria przyjaciele kontakt

bdomtekst

kozy gongi misy

Camila Vatral

– autoryzowana uzdrowicielka rekonektywna, Reconnective Healing Practitioner, podróżniczka, miłośniczka dźwięków, zapachów, przyrody i pozytywnych wibracji. Uzdrowicielka Theta Healing, prowadzi autorskie warsztaty rozbudzające wewnętrzną moc oraz warsztaty i koncerty z kryształowymi misami.

Misy Kryształowe

Dźwięk mis kryształowych działa podobnie jak mis tybetańskich, jednak są to zupełnie inne wibracje i częstotliwości.

Struktura mis kryształowych sprawia, iż dźwięk jest bardziej intensywny i przestrzenny wnika mocniej w nasze ciało, uzdrowienie zachodzi na poziomie komórkowym, na poziomie naszego DNA.

W ciele zdrowego człowieka masaż dźwiękiem wspiera rozwój harmonii wewnętrznej oraz wzmacnia siły i energię potrzebne do realizowania zadań w codziennym życiu. Stymuluje także kreatywność i wszelkie siły twórcze. W przypadku chorób masaż dźwiękiem pomaga przy dolegliwościach natury fizycznej, psychicznej i umysłowej oraz uwalnia stres, blokady i lęk.

Koncert relaksacyjny przy dźwiękach mis kryształowych, to czas dla duszy i ciała. Poczujesz wewnętrzną harmonię, uczucie odprężenia, relaksu, doświadczysz „błogostanu” oraz połączenia ze źródłem. Podczas koncertu zanurzysz się w pierwotnych wibracjach własnego jestestwa. Wibracje mis likwidują napięcia, mobilizują siły samouzdrawiające i wyzwalają twórczy potencjał ukryty w każdym z nas. To muzyczna podróż w głąb siebie.

Cena seansu grupowego : 30 zł
Cena sesji indywidualnych 88 zł
Czas trwania koncertu i sesji: ok. 1 godzina

Informacje dodatkowe:

na koncert proszę zabrać ze sobą karimatę i coś do przykrycia.
przed sesją indywidualną proszę o kontakt tel. 790 688 880.

Więcej info. na www.krysztalowyportal.pl
Zapisy na sesje indywidualne: 790 688 880, camila@krysztalowyportal.pl

 

©Biały Dom - Seminar House 2010