bdom1

wersja polskaenglish versiondutch versiongerman version

home o nas oferta menu rezerwacje galeria przyjaciele kontakt

bdomtekst

kozy gongi misy

Oferta

Proponujemy relaksacyjne koncerty na misach i gongach. Instrumenty używane podczas koncertu znane są w kulturze Wschodu od ponad 5000 lat. Gong wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki, spośród znanych instrumentów. Dźwięki mis tybetańskich od dawna wykorzystywane są w hinduskiej sztuce uzdrawiania.

W kulturze Zachodu XX i XXI wieku misy tybetańskie i gongi używane są do masażu dźwiękiem oraz podczas koncertów relaksacyjnych, czyli tzw. "kąpieli dźwiękowych". Wydają one wielowarstwowy, wysokiej jakości dźwięk - pomagają zsynchronizować ze sobą obie półkule mózgowe oraz oczyścić i ożywić energię życia w każdej komórce ludzkiego ciała.

Dźwięki mis i gongów działają kojąco i leczniczo. Pozycja leżąca pozwala na osiągnięcie pełnego relaksu i odprężenia. Wibracje wchodzą w rezonans z komórkami naszego ciała: powodują uruchomienie procesów uzdrawiających duszę i ciało. Masaż dźwiękiem poprawia samopoczucie, wzmacnia pewność siebie i daje uczucie wewnętrznego spokoju, uwalnia od stresu i napięcia.

Koncert trwa 45 min. Proponujemy włączenie koncertu relaksacyjnego do programu zajęć najlepiej przed odpoczynkiem. Możliwe jest ustalenie koncertu jako stałego punktu programu podczas trwania warsztatów. Przydatna karimata i koc.

Kontakt:

Basia Warwaszyńska 609 077 345
Gosia Gałwiaczek 691 983 588

Gongi i joga

Nauczyciel i propagator Kundalini Yogi wg nauk Jogi Bhajana mistrz gongu Don Conreaux od lat łączy pracę z jogą i dźwiękiem. Kąpiele w dźwiękach wykorzystywane są przez wielu nauczycieli i praktykujących na całym świecie do redukowania stresu i poprawy zdrowia.

Nasze koncerty w Białym Domu

W Białym Domu grupa słuchaczy mogła już doświadczać niezwykłego wpływu dźwięku na samopoczucie i zdrowie. Klimat pomieszczenia oraz spokój okolicy sprzyjał relaksowi i całkowitemu odprężeniu. Niektóre osoby bardzo wyraźnie doświadczały doznań w ciele, odczuwając pozytywny wpływ wibracji instrumentów na samopoczucie fizyczne i psychiczne.

gongi gongi

Koncerty, które gramy mogą być adresowane do niewielkich grup (np. w grotach solnych lub prywatne koncerty w domach), do grup kilkunasto- lub kilkudziesięcioosobowych (np. podczas różnorodnych warsztatów), a także do słuchaczy w salach koncertowych lub jako imprezy towarzyszące, np. podczas konferencji i sympozjów.

 

©Biały Dom - Seminar House 2010